Kundenunterstützung:+420 704 779 090info@kozarek.cz
Währung
EUR

Škrobenka Z levandule

Artikelnummer: 1658.01
Nicht bewertet
Marke: Drutep
Bis zu –12 %
škrobenka Z 500g
Bis zu –12 % ab 2,20 € / St

Variante wählen

Škrobenka Z je syntetický přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Záclony i prádlo získají novější, bohatší vzhled, příjemnou vůni a dlouhodobou apreturu. Používá se pro škrobení ruční i v automatických pračkách. Aroma levandule.

Balení:

500 g

5 kg

Detaillierte Informationen

Volumen: 5 kg
Auf Anfrage | 9458.01
17,60 € / St
Volumen: 500 g
Auf Lager (3 St) | 1658.01
Lieferung bis: 03.04.2025
2,20 € / St

Detaillierte Produktbeschreibung

Návod k použití:

při praní v automatické pračce dávkujte na jednu standardní náplň pračky (4-5 kg prádla) podle potřeby 2-4 uzávěry (40-80g) do poslední máchací lázně. Pro ruční škrobení dávkujte 4-6 uzávěry (80-120g) na 10l vody. Záclony sušte vyrovnané! Nevařte! Chraňte před mrazem! Před použitím zatřepejte!

Složení: 5-15% Polymer vinylacetátu <5% stabilizátor. Parfém (Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene, Linaool, Butylphenyl Methylpropional), Konzervant (Dimethylol Glycol, Dimethylol Urea, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone).

Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.

Nur registrierte Benutzer können Beiträge einreichen. Bitte einloggen oder registrieren.

Dieses Feld nicht ausfüllen:

Sicherheitskontrolle